ورود به حساب کاربری

هنوز اکانت ندارید؟ از اینجا ثبت نام کنید

منو

هندزفری بلوتوثی شیائومی Haylou مدل T17

10051974

ناموجود

هایلو - Haylou

0 تومان

توضیح

هندزفری بلوتوث Haylou T۱۷ TWS Bluetooth Wireless Earbuds

شیائومی برای گسترده تر کردن و تخصصی تر کردن کار خود، کمپانی های مختلفی را به وجود آورده که شاخه های مختلف کاری خود را به طور تخصصی در آن ها پیاده کند و برای اهداف گوناگونی که می خواهد آن ها را روی محصولات جدیدش ایجاد نماید، از این کمپانی ها استفاده می کند و به طور تخصصی تر هر محصولی را طراحی و تولید می کند. هایلو - Haylou یکی از شرکت های زیر مجموعه برند Xiaomi است که به شکل تخصصی روی ساخت هندزفری و ساعت هوشمند تمرکز کرده و فعالیت دارد. هندزفری بلوتوثی Haylou T۱۷ Earbuds از مجهزترین هندزفری های این کمپانی است که با توجه به امکانات خود، چند سطح بالاتر از محصولات مشابهی است که در بازار وجود دارند.


طراحی و مشخصات ظاهری هایلو T۱۷

شاید بتوان گفت که این هندزفری از لحاظ ظاهری شبیه به هندزفری QCY T۶ باشد، اما خب تفاوت هایی وجود دارد که می توان از لحاظ کاربری این هندزفری را در مقام مقایسه، نسبت به T۱۶ مورد بررسی قرار داد. طراحی هندزفری نیز به گونه ای است که می توانید به خوبی از آن هنگام ورزش کردن نیز استفاده نمایید. روی هندزفری قلاب یا هوک هایی وجود دارد که پشت گوش قرار می گیرند و فعالیت زیاد مانع از افتادن آن ها می شود.

ابعاد کیس شارژ هندزفری برابر است با ۷۵×۷۵×۴۱,۵ گرم است و هر کدام از هندزفری ها هم ابعادی معادل ۴۸.۵×۴۱.۵×۲۴.۵ میلی متر دارند که نسبتاً بزرگ هستند این به دلیل قلاب طراحی شده روی آن ها نیز هست. وزن هر ایرفون هم برابر با ۶.۹ گرم است که مدت زمان استفاده شما با توجه به این میزان می تواند بیشتر شده و همچنین باعث خستگی شما نیز نباشد.

در ادامه باید اشاره کنیم که هندزفری دارای قابلیت IPX۷ هم هست و به شما اجازه می دهد که در زیر باران نیز امکان استفاده از هندزفری را داشته باشید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. استاندارد IPX۷ برای کسانی که ورزش می کنند نیز مناسب است و آن ها نیز می توانند هنگام ورزش از هندزفری استفاده نمایند و از این نظر نیز برای آن ها مشکلی به وجود نیاید، چراکه هندزفری در برابر رطوبت و عرق نیز مقاومت دارد.

555


کاهش نویز با CVC و پشتیبانی از AAC

ویژگی AAC نیز از خصوصیات این هندزفری است که مربوط به کدک های صوتی است و شما می توانید بازه گسترده تری از موسیقی ها را توسط آن بشنوید. فناوری AAC نیز کمک می کند که کدهای صوتی و سیگنال های آن به خوبی دریافت و شناسایی شود و در نهایت جزئیات موسیقی را به خوبی به گوش شما می رساند. این امر دلیل بر بالاتر بودن کیفیت صدایی است که می شنوید.

با استفاده از فناوری های CVC و AVC شما می توانید صدایی واضح تر را داشته باشید، چراکه این فناوری ها کمک می کنند تا نویزها و صداهای اضافی محیط کم شوند و کاهش یابند و در نهایت کیفیت بالاتری از موزیک و به طور کلی صدا را بشنوید.


برخورداری از AptX

کمپانی Haylou با بهره گیری از قابلیت AptX این امکان را برای کاربر مهیا کرده تا بتواند به خوبی به موسیقی گوش داده و تجربه بسیار خوبی در این زمینه داشته باشد. با AptX صدا به خوبی شناسایی و پردازش (به اصطلاح Decode) می شود و در نتیجه شما آنچه که می شنوید، دارای جزئیات بالا و کیفیت بسیار خوبی است که شنیدن موسیقی را بسیار جذاب می کند. برای اینکه از این قابلیت بهره مند باشید، باید گوشی شما نیز از آن پشتیبانی کند.

3434


اتصال با بلوتوث نسخه ۵,۰

برای اتصال به این هندزفری شما باید از بلوتوث استفاده کنید. نسخه بلوتوث به کار رفته در این هندزفری ورژن ۵,۰ است که به شما کمک می کند تا اتصال خیلی بهتری داشته باشید. اگر وسیله ای که با آن به هندزفری متصل می شوید نیز دارای نسخه ۵.۰ بلوتوث باشد، از مزایای مختلفی نیز بهره مند خواهید شد که به مواردی از آن اشاره خواهیم داشت.

یکی از مزایای استفاده از بلوتوث ۵ مصرف کم باتری است که در مقایسه با نسخه های پایین تر بلوتوث، این مزیت به خوبی مشهود بوده و برای کسانی که به این موضوع اهمیت می دهند، نکته قابل توجهی است؛ البته در قسمت باتری هندزفری مفصل تر در این رابطه صحبت خواهیم کرد (توجه داشته باشید که این مورد در صورتی رخ می دهد که نسخه بلوتوث دستگاه مورد استفاده نیز از نسخه ۵,۰ باشد.)

مورد دیگر، سرعت بالاتری در Pair شدن با دستگاه مورد نظر شما است. بدین معنا که اگر دو دستگاه دارای نسخه ۵,۰ باشند، این اتصال سریع تر صورت می گیرد. در این نسخه از بلوتوث نرخ انتقال بالاتری هم وجود دارد که هیچ تأخیری برای شما ایجاد نمی شود و همین عامل مناسب تری برای راحت تر بازی کردن برای گیمرها هم هست.

البته برای کاربران حالت بازی نیز در نظر گرفته شده است که می توانند با فعال کردن آن، خیلی راحت به بازی کردن پرداخته و تأخیری را نداشته باشند و سرعت عملکرد خود را با این حالت بیشتر کنند؛ به این صورت از رقیبان خود همیشه یک گام جلوتر خواهید بود...

12312


بدون محدویت MasterSlave در اتصال ایرفون ها

در بسیاری از هندزفری ها شیوه اتصال بلوتوث بدین صورت است که یکی از گوشی ها به بلوتوث وصل شده و دیگری به آن وصل می‌شود. بدین ترتیب اگر گوشی اصلی (مستر-Master) خاموش شود دیگر نمی توانیم از گوشی دوم ( اسلیو-Slave) استفاده کنیم.

این هندزفری اما بدین صورت نیست و شما می توانید به صورت جداگانه از هر کدام از ایرفون ها استفاده کرده و آن ها را به گوشی و... متصل کنید و آزادانه آن ها را مورد استفاده قرار دهید.


پنل های لمسی و نحوه عملکرد T۱۷

 بر روی هر دوی ایرفون های این هندزفری پنل های لمسی قرار داده شده است که با لمس کردن این پنل ها می توانید کاربردهای مختلفی را که Haylou برای شما در نظر گرفته است مورد استفاده قرار دهید.

نحوه کار با این پنل های صوتی به شما اجازه می دهد تا بتوانید بیشتر نیازهای خود را با این پنل ها بر طرف کرده و نیاز کمتری به خود گوشی داشته باشید. با نگه داشتن انگشت خود روی پنل لمسی ایرفون در حدود ۳ ثانیه می توانید دستیار صوتی آن را فعال کرده و مورد استفاده قرار دهید. با یکبار لمس (بدون نگه داشتن چند ثانیه ا انگشت روی پنل) می توانید موسیقی را قطع و پخش نمایید. این فرمول برای پاسخگویی به تلفن نیز عملی است و می توانید با یکبار زدن پنل، تماس دریافتی را پاسخ دهید یا پس از اتمام مکالمه آن را قطع نمایید.

شما می توانید رد تماس نیز داشته باشید؛ در صورتی که نخواهید تماس دریافتی خود را پاسخ دهید، می توانید با نگهداشتن ۱,۵ ثانیه ای ایرفون خود، رد تماس نمایید. اگر می خواهید موسیقی را به ترک بعدی بزنید، کافی است که پنل لمسی ایرفون گوشی راست را ۲ بار لمس نمایید؛ با تکرار این کار بر روی گوشی چپ، یعنی دوبار لمس ایرفون چپ می توانید موسیقی را به ترک بعدی زده و گوش دهید.

1112


تا ۳۰ ساعت به موسیقی گوش دهید...

داک شارژ این هندزفری دارای باتری با ظرفیت ۶۰۰ میلی آمپر ساعت است که می تواند حدود ۳۰ ساعت به شما شارژ دهد. همچنین هر کدام از ایرفون ها دارای باتری هایی با ظرفیت ۵۵ میلی آمپر ساعت هستند که تا ۴ ساعت دوام باتری برای پخش موسیقی دارند و می توانید با آن ها موزیک گوش دهید و تماس داشته باشید. البته لازم به ذکر است که این زمان های اعلام شده در حالت آزمایشگاهی است و ممکن است که در واقعیت متفاوت باشد. این میزان در حالت مکالمه نیز به چیزی حدود ۲,۵ ساعت خواهد رسید.

برای شارژ این هندزفری ها باید آن ها را داخل داک شارژ قرار دهید و در صورتی که داک شارژ هم باتری نداشت آن را از طریق پورت تایپ سی که در پایین کیس قرار دارد به برق متصل کنید. همچنین از قابلیت های جذاب این هندزفری امکان پشتیبانی از شارژر وایرلس است که می توانید با قرار دادن داک شارژ روی پد شارژر وایرلس، آن را شارژ کنید.

شارژ کردن هندزفری حدود ۲ ساعت زمان می برد. روی کیس شارژ سه عدد LED قرارداده شده است که می توانید با آن ها متوجه میزان باقی ماندن شارژ شوید.

122


امکانات اتوماتیک Haylou T۱۷

با باز کردن درب کیس این هندزفری، هایلو به صورت اتوماتیک به آخرین دستگاهی که به آن متصل بوده است، وصل خواهد شد. پس از این، با قرار دادن ایرفون ها به گوش موسیقی به طور خودکار پخش خواهد شد و این به سبب اینفراردی است که روی ایرفون ها قرار داده شده است. با برداشتن ایرفون ها نیز از گوش، موسیقی به صورت خودکار قطع خواهد شد و این موضوع به حفظ بهتر باتری کمک خواهد کرد.

اگر هندزفری خود را گم کردید، می توانید با استفاده از اپلیکیشن و کلید مخصوصی که روی آن قرار داده شده است، آن را بیابید.


ویژگی‌ها

کشور سازنده چین
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
رنگ مشکی
نوع اتصال (بی سیم/با سیم) بی سیم
ورودی کارت حافظه ندارد
میکروفون دارد
صفحه نمایش ندارد
ریموت دکمه قطع و وصل تماس
باتری کیس شارژ

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده